Wycieczka klas 6b, 5c, 5b i 6d do Bydgoszczy – 17.03.2024r.

W dniu 17 marca odbyła się wycieczka do Bydgoszczy dla uczniów klas 6b, 5c, 5b i 6d. Mieliśmy okazję wziąć udział w interesujących warsztatach w Muzeum Historii Mydła i Brudu. Dowiedzieliśmy się, na czym polega proces robienia mydła. Zapoznaliśmy się także z recepturą tworzenia lizaków w Karmelowej Krainie. Po warsztatach mieliśmy przyjemność zwiedzić najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w Bydgoszczy. Odwiedziliśmy Młyńską Wyspę oraz Starówkę Bydgoską, gdzie mogliśmy podziwiać uroki historycznego centrum miasta. Wycieczka była nie tylko edukacyjna, ale także pełna atrakcji i zabawy. Dzięki warsztatom i zwiedzaniu poszerzyliśmy wiedzę oraz przeżyliśmy niezapomniane chwile w towarzystwie kolegów i koleżanek. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w wycieczce i za wspólnie spędzony czas.

Opiekunowie: Dorota Nowakowska, Beata Okraszewska,  Krystyna Skowrońska, Agnieszka Sławińska

Więcej zdjęć na fb szkoły: https://www.facebook.com/photo/?fbid=838382804972251&set=pcb.838385374971994