Sukces w ogólnopolskim konkursie Uniwersytetu Dzieci w klasie🐰🐣🇬🇧

🍀 HAPPY EASTER – kolejny sukces w ogólnopolskim konkursie Uniwersytetu Dzieci w klasie🐰🐣🇬🇧
Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Karolina Kotelba z klasy VII b została laureatką ogólnopolskiego konkursu “Barwy Wielkanocnego Świętowania”, którego organizatorem jest Uniwersytet Dzieci w klasie. Kartka świąteczna, którą Karolina wykonała została wyróżniona za wyjątkową kreatywność, piękne wykonanie oraz unikalny pomysł na przedstawienie tradycyjnych motywów wielkanocnych. Życzenia świąteczne zostały napisane w języku polskim i angielskim.
Kartka świąteczna autorstwa Karoliny zachwyciła jury konkursu swoim oryginalnym stylem i delikatnym wykonaniem. Przedstawiała pisanki oraz uśmiechnięte zajączki, które wspaniale oddawały atmosferę radosnego świętowania Wielkanocy.
Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu Karoliny! Cieszymy się, że nasza uczennica została doceniona na tle innych uczestników konkursu. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w twórczej działalności artystycznej i językowej.
Dorota Nowakowska
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Happy Eusles ZwyciÄzca w kategorii klas 7-8 Autorka: Karolina uczennica klasy 7 ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu”