Powiatowe eliminacje 47 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Reprezentacja “Dwójki” na powiatowych eliminacjach 47 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”
Dnia 26 marca 2024 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyły się powiatowe eliminacje 47 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Uczestniczyło w nich 21 recytatorów ze szkół podstawowych w trzech kategoriach wiekowych. Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali następujący uczniowie:
– Kornelia Kowalska kl. I b,
– Jakub Kilanowski kl. I b,
– Filip Piwowarczyk kl. I b,
– Zuzanna Rudowska kl. III c,
– Pola Stankiewicz kl. V c,
– Izabela Malewska kl. VI b.
Wśród najlepszych recytatorów znalazło się czworo uczniów z naszej szkoły. W kategorii najmłodszej (kl. I-II) 3 miejsce zajęła Kornelia Kowalska, a wyróżnienie otrzymał Filip Piwowarczyk.
W kategorii uczniów klas IV-VI 3 miejsce uzyskała Pola Stankiewicz, a najlepszą recytatorką okazała się Izabela Malewska, która będzie reprezentować naszą szkołę i miasto w eliminacjach wojewódzkich konkursu „Warszawska Syrenka” w Warszawie.
Serdecznie gratulujemy Izie i wszystkim uczestnikom! Jesteśmy z Was dumni!