Wyniki Konkursu Fotograficznego „MAZOWSZE – Skrzynia Skarbów. Między zielenią a zabytkami”

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu fotograficznego „Mazowsze – skrzynia skarbów. Między zielenią a zabytkami”, organizowanego przez posła do Parlamentu Europejskiego Adama Bielana.
Inicjatywa ta, mająca na celu promowanie piękna oraz bogactwa kulturowego i przyrodniczego regionu mazowieckiego, zakończyła się wielkim sukcesem.
Odkrywamy piękno naszego regionu poprzez obiektyw aparatów naszych szkolnych fotografów.
III miejsce: Iza Grzelak kl. 5c
Wyróżnienie: Pola Stankiewicz kl. 5c
Wyróżnienie: Bartłomiej Juszczyk kl. 6a
Zwycięskie prace przedstawiają nie tylko wyjątkowy talent fotograficzny, ale również głębokie zrozumienie tematu oraz umiejętność uchwycenia esencji mazowieckiej kultury i przyrody.
Laureaci, wraz z opiekunami, będą mieli niepowtarzalną okazję wyjazdu do siedziby Parlamentu Europejskiego w Strasburgu!
Wyróżnione prace, zostaną zaprezentowane podczas specjalnie zorganizowanej wystawy w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, trwającej od 22 do 25 kwietnia 2024 roku. 🙋
Wystawa ta będzie wyjątkową okazją do promocji młodych dwójkowych  talentów  oraz ukazania bogactwa kulturowego i przyrodniczego Mazowsza na arenie międzynarodowej.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Ela Olszewska-Lamka ♥ Marta Turalska