Dzień Otwarty w Szkole 🙋🌼👫🌼

Dzień Otwarty w Szkole 🙋🌼👫🌼10 kwietnia 2024 r. o godzinie 10.00 Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu zorganizowała Dzień Otwarty Szkoły. Zaproszone zostały wszystkie sierpeckie przedszkola. Dzieci przyszły ze swoimi opiekunami. W hali sportowej przywitała wszystkich p. dyrektor szkoły Anna Trzcińska. Uczniowie z klasy 1 a zaprezentowali piękny taniec. Później dzieci wraz z wychowawcami poszły zwiedzać szkołę i uczestniczyły w zajęciach lekcyjnych. Mali goście z chęcią wykonali wspaniałe prace plastyczno-techniczne pt: „Wiosna”. Następnie dzieci teleportowały się do Londynu i uczestniczyły w lekcji angielskiego. Robiły eksperymenty- malowały farbami po mleku. Na tablicy interaktywnej układały puzzle. Odwiedziły bibliotekę szkolną, a na koniec pokonywały tor przeszkód ustawiony w hali sportowej. W nagrodę za wzorowe zachowanie i zaliczenie wszystkich lekcji dzieci otrzymały słodkie upominki i piękne breloczki. Dziękujemy za liczne przybycie na Dzień Otwarty Szkoły. Czekamy na Was we wrześniu.

Do zobaczenia 🤗😍👭👬🌞

Fotorelacja https://www.facebook.com/photo/?fbid=851736750303523&set=pcb.851741763636355