Powiatowy Konkurs Matematyczny “As n-tych klas” – XXI edycja

17 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny “As n-tych klas” dla klas 5 i 7 szkół podstawowych.

Wzięło w nim udział 53 uczniów z 9 szkół podstawowych powiatu sierpeckiego: Szkoły Podstawowej w Mochowie, Szkoły Podstawowej w Borkowie, Szkoły Podstawowej w Szczutowie, Szkoły Podstawowej w Gozdowie, Szkoły Podstawowej w Bożewie, Szkoły Podstawowej w Lelicach, Szkoły Podstawowej w Gójsku, Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu i Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Do konkursu przystąpiło 30 uczniów z klas piątych i 23 uczniów z klas siódmych.

I miejsce i tytuł „As 5 – tych klas” zdobyli: Wiktor Dzik – Lelice i Adam Penszyński – SP nr 2 Sierpc

I miejsce i tytuł „As 7 – mych klas” zdobyli:  Wiktor Kaczorowski – Gozdowo i Agata Fydryszewska – Gójsk.

II miejsce zdobyli uczniowie:

Z klas piątych:  Tobiasz Skierski – Mochowo

Z klas siódmych: Hanna Rochowicz – Szczutowo i Lena Wasilewska – SP nr 3 Sierpc

III miejsce zdobyli:

Z klas piątych: Damian Jędrzejewski – Gójsk i Maja Kuźniewska – SP nr 3 Sierpc

Z klas siódmych:  Oliwier Ostrowski – SP nr 3 Sierpc

Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Serdeczne podziękowania składamy nauczycielom za wsparcie, wkład pracy oraz czas poświęcony na przygotowanie uczniów do konkursu.

Dziękujemy Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 za sfinansowanie nagród.

Organizatorzy konkursu: Agata Bartkowska, Monika Nowak, Agnieszka Sławińska