Otwarcie wystawy prac z konkursu fotograficznego „Mazowsze – skrzynia skarbów. Między zielenią a zabytkami” w Strasburgu

Prace uczniów naszej  szkoły zostały nagrodzone w konkursie fotograficznym „Mazowsze – skrzynia skarbów. Między zielenią a zabytkami”, organizowanego przez posła do Parlamentu Europejskiego Pana Adama Bielana. Jest to dla nas wielka przyjemność,  że mogliśmy odkrywać piękno naszego regionu poprzez obiektyw aparatów uczniów naszej szkoły.

III  miejsce – IZA  GRZELAK kl. 5c  zdobyła nagrodę, jaką był wyjazd do Strasburga.

WYRÓŻNIENIE – POLA STANKIEWICZ kl. 5c

WYRÓŻNIENIE – BARTŁOMIEJ JUSZCZYK kl. 6a

Otwarcie wystawy z prac konkursu fotograficznego „Mazowsze – skrzynia skarbów. Między zielenią a zabytkami” odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu w dniach 22-25.04.2024 i zakończyła się sukcesem. Zostały prezentowane prace naszych młodych artystów, które wzbudziły duże zainteresowanie wśród posłów, doradców i asystentów w Parlamencie Europejskim.

Gratulacje !

Ela Olszewska-Lamka