🎨🎨 Lekcja sztuki w CKiSz 🎨🎨

Klasa II d po raz drugi wybrała się do Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu na wystawę malarstwa. Uczniowie byli bardzo ciekawi, jakie obrazy tym razem będą mieli okazję podziwiać. Atrakcją okazała się ekspozycja grupy “Art. Impresja”. Jeden z obrazów został namalowany przez p. Agnieszkę Janiszewską, która jest jednocześnie kuratorem wystawy. Z kolei wybrane rzeźby i cudowna biżuteria są autorstwa p. Joanny Gąsiorowskiej – nauczycielki naszej szkoły.
Na koniec spotkania zostaliśmy zaproszeni do pracowni artystycznej, gdzie odbywają się zajęcia plastyczne dzieci, młodzieży i dorosłych. To była cenna lekcja sztuki!
Dziękujemy p. Agnieszce za poświęcony czas. Do zobaczenia już wkrótce na kolejnej wystawie! 🖼