Powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt w kat. Dzieci

W dniu 17.05.2024 roku na orliku przy Szkole Podstawowej w Mochowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt z rocznika 2011 i młodszych ⚽️😁 organizowany przez PSZS w Sierpcu.
Zawodniczki które reprezentowały naszą szkołę to uczennice klasy sportowej o profilu piłka nożna ⚽️😁
Lidia Wasiak, Marika Warsicka, Karolina Szumańska, Wiktoria Nowicka, Natalia Markowska, Lena Marciniak, Zuzia Gostyńska, Gabrysia Chmielewska, Nadia Babecka
Dziewczęta pokonując SP Mochowo 3:0, z SP Gójsk 3:0 oraz 3:1 z SP Bożewo wygrały cały turniej 🏆⚽️🥇i awansowały na zawody miedzypowiatowe, które odbędą się już w najbliższy czwartek w Gostyninie, gdzie będziemy walczyć o awans na turniej wojewódzki XXVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Najlepszą piłkarką turnieju wybrano Wiktorię Nowicką 👏🏻👌🏻
Gratulujemy i życzymy awansu na zawody wojewódzkie 👏🏻🤩⚽️