Lekcja WF z MOSiR Sierpc🏃🏻‍♂️🏃🏻‍♀️

19 czerwca uczniowie klas pierwszych 👧 🎒👦wybrali się na lekcję WF 🏃🏐⛹ do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sierpcu.
Biorąc udział w takich zajęciach wychowawcy klas pierwszych chcieli zwiększyć świadomość i gotowość uczniów do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, nie tylko w roku szkolnym, ale również podczas wakacji.🏖 Wszystko po to, by ruch 🏃🏃‍♀ stał się nieodłącznym elementem codzienności ich wychowanków.
Aktywność fizyczna jest fajna! To hasło, które przyświecało dzisiejszym zajęciom. Dzieci 👧👦z wielkim zaangażowaniem zrobiły rozgrzewkę, pokonywały tory przeszkód ⛳⚽, grały w piłkę nożną ⚽⚽, rzucały piłką do kosza 🏀🏀. Tak po prostu spędzając ze sobą czas! Śmiejąc się,😁😁 bawiąc i integrując! I to się opłaca! To jest fajne!
Od dziś już każdy pierwszak wie, że sport to zdrowie, czyli naturalny suplement usprawniający funkcjonowanie umysłu.
Dziękujemy Panu Radosławowi Nowakowskiemu – dyrektorowi MOSiR-u i pracownikom za organizację lekcji „WF z MOSiR”. ❣❣