Dzień Edukacji Narodowej ‘2024

Miejski Dzień Edukacji Narodowej 2024🌹
Dzień Edukacji Narodowej, zwany potocznie Dniem Nauczyciela, obchodzony jest w Polsce co roku 14 października. To oficjalne święto oświaty, ustanowione w 1972 roku, upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej (KEN) – pierwszego w Europie ministerstwa edukacji, założonego w 1773 roku. Dzień ten jest okazją do wyrażenia wdzięczności nauczycielom i pracownikom szkoły za ich wkład w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.
W sali Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, świętowaliśmy Miejski Dzień Edukacji Narodowej. Zostały wręczone narody Burmistrza oraz nagrody Dyrektora dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej.
Nauczyciele uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta Sierpc w 2024 r. 🌹
• p. Anna Kobyłecka • p. Agnieszka Malanowska
Nagrodą Dyrektora Szkoły  uhonorowani nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi w 2024 r. 🌹
• p. Agata Bartkowska, p. Agnieszka Biegańska, p. Katarzyna Burczyk, p. Ewa Doliwa, p. Katarzyna Kulasińska, p. Joanna Jankowska, p. Katarzyna Pawłowska, p. Magdalena Szmigielska, p. Marek Siennicki, p. Katarzyna Wysocka, p. Magdalena Wysocka,
• p. Monika Drążkiewicz, p. Marzena Piotrowska, p. Małgorzata Siwkowska.
W trakcie uroczystości uhonorowano Panią Krystynę Listkowską medalem „Zasłużony dla Miasta Sierpca”.🌹
Składamy gratulacje wszystkim nagrodzonym!🌹
Program artystyczny przygotowali uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu.
Fotorelacja: 📷 Koło Fotograficzne w SP 2 Sierpc ( Nadia Chojnacka kl. 8a, Weronika Borkowska kl. 8a, Adam Nowak kl. 8c ).📷