Konkurs Pięknego Czytania 2019

Szkolny Mistrz Pięknego Czytania

W dniu 21 października  w bibliotece szkolnej odbył się V SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA 2019 dla uczniów z klas II i III

W konkursie wzięło udział 14 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, którzy wygrali eliminacje klasowe. Klasy drugie reprezentowali uczniowie: Gabriela Chmielewska z II a,  Wiktoria Zasadowska i Mateusz Witkowski  z klasy II b, Adam Zaleski i Franciszek Maliszewski z klasy II c, Natasza Ronewicz z klasy II d. Klasy trzecie reprezentowali: Anna Malanowska i Aleksandra Rygalska z klasy III a, Karolina Kotelba  i Ignacy Szałkucki z klasy III b, Natalia Bigorajska i Zofia Gąsewicz  z klasy III c, Laura Ziemińska i Oliwia Lewandowska z klasy III d.

W kategorii klas drugich

* Tytuł Mistrz Pięknego Czytania 2019 otrzymała Wiktora Zasadowska z klasy II b

* Tytuł Wicemistrz Pięknego Czytania 2019 otrzymała Gabriela Chmielewska z klasy II a

W kategorii klas trzecich

* Tytuł Mistrz Pięknego Czytania 2019 otrzymała Zofia Gąsewicz z klasy III c

* Tytuł Wicemistrz Pięknego Czytania 2019 otrzymała Oliwia Lewandowska z klasy III d

Jury przyznało dwa wyróżnienia dla następujących  uczniów: Laury Ziemińskiej i Franciszka Maliszewskiego.

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody książkowe, a wyróżnieni uczestnicy  dyplomy.

Wiktoria Zasadowska z klasy II b będzie reprezentowała naszą szkołę
VII Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania dla uczniów klas II-III
w Szkole Podstawowej nr 3 im  ks. Jana  Twardowskiego w Sierpcu.