Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Informatyczny”

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” 2023/2024. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Składamy gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, okazując szczególne zaangażowanie w naukę.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły:

Miłosz Wadowski kl. 7d laureat, 13 miejsce w kraju

Wojciech Gąsiorowski kl. 7a laureat, 15 miejsce w kraju

Lena Kwiatkowska kl. 7a laureatka, 23 miejsce w kraju

Adam Kamiński kl. 6c  laureat, 24 miejsce w kraju

Dyplom Uznania zdobyli: Jakub Grabowski kl. 2c, Jacek Kowalski kl. 3c, Michał Dynowski kl. 3c, Kacper Staniszewski kl. 5e, Kacper Grabowski kl. 6c, Izabela Malewska kl. 6b, Szymon Wiśniewski kl. 7a, Arkadiusz Przywitowski kl. 7c, Zofia Gąsewicz kl. 7c, Aleksandra Rygalska kl. 7a, Adrian Kapela kl. 8a

Gratulujemy ! Dziękujemy za współpracę  Dorocie Dudzińskiej i Annie  Kobyłeckiej !

Koordynatorzy konkursu: Ela Olszewska-Lamka ♥ Marta Turalska