Pieszy rajd klas czwartych

27 września 2024r. w ramach integracji klas czwartych😄 odbył się pieszy rajd 🚶‍♂️🚶‍♀️na terenie miasta Sierpc.
Na trasie dzieci zaliczały punkty kontrolne o charakterze sprawnościowym, tory przeszkód🏃, przeciąganie liny🤸‍♂️. Rozwiązywały łamigłówki i rebusy🧘‍♀️. Zapoznały się z zagadnieniami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w zakresie oparzeń, zwichnięć i złamań kończyn, omdleń i krwotoku. 😀
Po wędrówce uczestnicy posilili się pyszną zupą pomidorową🥣.
Podczas apelu wicedyrektor szkoły p. Joanna Zalewska pogratulowała wszystkim uczniom ukończenia trasy i zaliczenia zadań, podziękowała organizatorom – zespołowi nauczycieli wychowania fizycznego🥰 – za przeprowadzenie rajdu oraz wszystkim opiekunom grup😘. Na podsumowanie wręczyła pamiątkowe puchary, dyplomy i słodką niespodziankę.